Nová kancelář, životní události i investiční projekty. To byl rok 2023

DSC_9122 1

Bude to už navždy období velkých změn, životních událostí a rozhodnutí. V roce 2023 jsem rozhodl vydat novým směrem, založil jsem vlastní realitní kancelář a spojil se s dalšími odvážlivci, kteří do toho se mnou šli. A v neposlední řadě se nám narodila i dcera Zoe.

Založit si realitku v době, kdy trh s nemovitostmi poněkud ochladl, by někdo mohl považovat za čiré bláznovství. Ale jestli nám uplynulých 12 měsíců něco ukázalo, tak to, že když někdo svou práci dělá profesionálně, je jedno, co zrovna panuje za podmínky. 

Pustili jsme se do prodeje i pronájmu nemovitostí našich klientů. Nastěhovali jsme se do kanceláří, které jsme kompletně zrekonstruovali. 

V Pichler Reality Group teď prodáváme domy, byty, pozemky, garáže, dokonce i rybník, když na to přijde. Ale zdaleka nezůstáváme jen u toho.

Nakoupili jsme desítky nemovitostí. Pouštíme se i nadále do investičních projektů, protože nadále věříme, že uložení peněz do nemovitostí je stále jedním z nejbezpečnějších způsobů, kde uložit peníze. A víru v tuto strategii brzy dokážeme i tím, že s námi budou investovat i naši makléři.

Se společností Do Nového s.r.o. jsme tedy dokončili rekonstrukci celého bytového domu, bytu v Žatci nebo rodinného domu v Dobřanech. K tomu ještě pracujeme na bytech v Losiné. 

Nakoupili jsme čtyři apartmány v Kašperských Horách, které pronajímáme. Dál pokračujeme i v developerských projektech. Dokupujeme projekt v Nýřanech a připravujeme výstavbu čtyř bytových domů. 

A spustili jsme i projekt nákupu zadlužených nemovitostí, o kterém vám už brzy napíšeme podrobněji. 

Zkrátka i v době, kdy trh s nemovitostmi zrovna nepraská ve švech, se dá s realitami pracovat. Zvlášť, když máte na sebe navázané spřátelené firmy, který vám s každým segmentem realitního trhu pomůžou.

Mám radost, že se nám podařilo dát dohromady skvělý tým makléřů, kteří utvářejí naši kancelář. Snažíme se nebýt jen tak nějakou realitní firmou a své kolegy za jejich píli odměňujeme. Zadáváme jim zakázky a rozdáváme motivační dárky. 

Nejlepší makléř uplynulého roku Lukáš Kydlíček od nás dostal týdenní pobyt na Šumavě, odměnu za plnění plánů dostal i Pavel Maxa či Martina Šmídová a Jan Král si zase vysloužil voucher do restaurace díky nejlepšímu zlepšení osobních návyků. 

Nehodláme se ale jen plácat po zádech. Plánů pro rok 2024 je také spousta. Rozšířit kancelář i řady investorů, se kterými spolupracujeme. A rádi bychom připravili developerský projekt s inteligentními domy. 

Nesmím zapomenout, že uplynulý rok nebyla jen práce. Zásadní změny mě potkaly i v osobním životě. Nastěhovali jsme se do nového rodinného domu a v září se nám narodila i dcera Zoe.

Přeji vám všem, abyste nový rok měli plný šťastných událostí a třeba jste si splnili nějaký ten sen jako já v tom uplynulém.  

Spojme se

Chcete, abych se postaral o prodej vaší nemovitosti? Nebo máte zájem o odhad tržní ceny nemovitosti pro prodej či dědické řízení? 

Využijte váš oblíbený způsob kontaktu a rád se vám budu věnovat.

Kontakty

Jan Pichler – Realitní expert
+420 732 233 935
 jpichler@rgpichler.cz

Kancelář

Alej Svobody 770
323 00 Plzeň

DSC00536_4
Kontaktní formulář