fbpx

Odhad ceny nemovitosti během 24 hodin

Jan Pichler – Realitní expert pro Plzeňský kraj

Odhad tržní ceny nemovitosti

pro dědické řízení

Dědické řízení nemusí být příjemná věc. Postarám se o to, aby byl váš průběh co nejhladší. Pro dědické řízení vám zpracuji odhad tržní ceny nemovitosti v Plzni a okolí.

Ten je totiž pro dědické řízení nezbytný. Odhad pro vás zpracuji během jediného dne, a pokud mi svěříte následný prodej, zpracování máte zdarma.

Odhad nemovitosti

Když dědíte nemovitost

Nepotřebujete

Znalecký posudek

Potřebujete

Odhad tržní ceny nemovitosti

V čem je rozdíl?

Ten nejzásadnější v ceně. Zatímco za znalecký posudek zaplatíte tisíce korun, odhad tržní ceny nemovitosti můžete mít dokonce zdarma

Neutrácejte peníze za znalecký posudek, když jej nepotřebujete. Pro dědické řízení a následný prodej nemovitosti vám bohatě postačí odhad tržní ceny nemovitosti. Potřebujete totiž znát jeji reálnou tržní hodnotu.

Váš odhad tak dokážu zpracovat během jediného dne.

Je to opravdu snadné

1.

Schůzka s notářem

Od notáře obdržíte LV (list vlastnictví určený pro dědické řízení), kde je uvedené číslo jednací, které potřebuji k zpracování odhadu. Obratem bude vyžadovat zpracování odhadu.

2.

Dodání podkladů

Na základě podkladů zpracuji z cenových map odhad, který se odvíjí od místa a stavu nemovitosti. Rovněž cenu srovnám s odpovídajícími prodávanými  nemovitostmi v daném čase.

 

3.

Předání notáři

Na základě odhadu stanovuje notář i svou odměnu dle tabulek. Odhad tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení mu po domluvě sám předám. Vy tak máte o starost méně.

Proč nechat odhad nemovitosti na mně

Během jediného dne

Odhad tržní ceny nemovitosti dokážu pro vás zpracovat během jediného dne. Nic tak nebrání hladkému průběhu dědického řízení.

Odhad je zdarma

V případě, že mi svěříte následný prodej nemovitosti, zpracuji váš odhad zdarma. Pokud se rozhodnete jinak, účtuji 2 000 Kč.

Reálná tržní cena

Cenové mapy v Plzeňském kraji znám téměř nazpaměť. Odhad tak budete mít nejen rychle, ale také velmi přesně.

Potřebujete odhad ceny nemovitosti?

Nechte starosti s odhadem nemovitosti v Plzni a okolí na mně a budete mít jistotu, že dědické řízení proběhne hladce a podle vašich očekávání.

Využijte váš oblíbený způsob kontaktu a rád se vám budu věnovat.

Volejte, pište

Jan Pichler – Realitní expert
+420 732 233 935
 jpichler@rgpichler.cz

Kde mě najdete

Alej Svobody 770
323 00 Plzeň

15